Doskonałe pomysły w służbie obecnego i przyszłego sukcesu

ADAC-Test Siegel
Auszeichnungen GTÜ TÜV

Zespół Badań i Rozwoju SONAX nie szczędzi wysiłków aby uczynić dobre produkty jeszcze lepszymi. Stałe aktywności innowacyjne raz po raz kierują uwagę rynków na innowacje SONAX, które przynoszą biznesowi dynamikę napędzają rozwój marki.

Produkty SONAX są symbolem najwyższej jakości "made in Germany" i przekonują doskonałą skutecznością oraz wybitnymi osiągnięciami. Wiele udanych testów i nagród przyznanych przez niezależne instytuty badawcze takie jak DEKRA (niezależny inspektorat pojazdów), TÜV (agencja inspekcji technicznej) czy GTÜ (stowarzyszenie nadzoru technicznego) podkreślają to rok po roku.

Znakomite wyniki w testach produktów regularnie przeprowadzanych przez niemieckie wydawnictwa motoryzacyjne, takie jak "Auto Bild", "auto motor und sport" i "Auto Zeitung" podkreślają tylko najwyższe kompetencje SONAX w dziedzinie badań i rozwoju.

Przekonujące wyniki produktów SONAX idą ramię w ramię z aspektami środowiskowymi: produkty spełniają wytyczne UE, standardy ÖNORM (Austria) oraz najbardziej rygorystyczne specyfikacje środowiskowe.

Działania SONAX dotyczące badań i rozwoju są zorientowane na rozwijanie produktów i optymalizację ich wydajności

Płyny do spryskiwaczy zawierają surfaktanty, które bazują na odnawianych podstawowych produktach lub nowych, nie zawierających propelentów produktów do kokpitu, tapicerki i wielu innych. Niektóre produkty są nawet testowane dermatologicznie.

SONAX stosuje się do obszernej strategii firmy, która kładzie duży nacisk na kwestie ochrony środowiska i zdrowia ludzi w rozwoju produktów. Wszystkie firmy z Hoffman Group do których należy SONAX posiadają certyfikat EN ISO 14001.

Spełnianie tych europejskich standardów podkreśla dobrowolny udział firmy SONAX w zarządzaniu środowiskiem globalnym. Certyfikat ISO 900 od poważanej na całym świecie niemieckiej agencja inspekcyjnej TÜV potwierdza w przypadku SONAX nowoczesne procedury produkcji i konsekwentne zarządzanie jakością. Audyty TÜV pozwalają na zbadanie procesów produkcyjnych i dróg transportu obszernie i regularnie.