Filozofia naszej firmy

Jak siebie postrzegamy

My, czyli SONAX GmbH, postrzegamy nas samych jako innowacyjną firmę produkującą i sprzedającą produkty chemicznie, jak również świadcząca usługi z sektorze pielęgnacji i konserwacji pojazdów.

Zakres usług

Pod nazwą handlową SONAX oferujemy wysoce konkurencyjną i rozległą paletę produktów do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów. Poprzez najwyższą jakość i plasowaniem polityki cenowej w górnym zakresie, dążymy do ustanowienia marki SONAX w pozycji producenta i dostawcy produktów proaktywnych i innowacyjnych.

Czynniki sukcesu

Czystym celem korporacyjnym jest dla nas nieustanny rozwój SIŁY MARKI, ZORIENTOWANIA NA KLIENTA, MOŻLIWOŚCI PRZYSTOSOWAWCZYCH I PROCESOWYCH oraz JAKOŚCI PRODUKTÓW. Poprzez te czynniki sukcesu stawiamy sobie za cel wyróżnienie się na tle konkurencji i trwałe zwiększenie zysków.

Kodeks postępowania

Jesteśmy oczywiście świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko. Wymaga to, aby nasze produkty i praktyki biznesowe były prowadzone i utrzymywane w harmonii z naszymi zasobami naturalnymi. Stale dążymy do podnoszenia satysfakcji klientów i pracowników poprzez orientację na klienta i osobistą odpowiedzialność. Zależy nam na udanym partnerstwie, wzajemnych korzyściach w relacjach z naszymi klientami i dostawcami.

ISO 9001:2008 CERTYFIKAT

 

ISO 14001:2004 CERTYFIKAT