Ulubieńcy błyszczą z SONAX

Partnerstwo w Formule 1, DTM i innych najbardziej popularnych sportach motorowych zapewnia wyjątkowe środowisko do prezentacji marki nr 1 w pielęgnacji pojazdów na arenie międzynarodowej. W przeszłości partnerzy SONAX tacy jak Ayrton Senna, Damon Hill, Michael Schumacher czy Walter Röhrl zapewnili wysoki poziom świadomości marki i na długo osadzili markę SONAX w świadomości szerokiej publiczności.

Dzisiaj, posiadacze tytułów w DTM, BMW Motorsport umieszczają markę SONAX w świetle reflektorów w sposób błyskotliwy. W Formule 1 SONAX lśni jako "Oficjalny dostawca" grupy Red Bull Racing Team. SONAX ma również swoją rolę w promocji młodych talentów sportów motorowych. Jako partner Pucharu ATS Formula 3 i poprzez wsparcie talentu GP2 Daniela Abta, SONAX kładzie również fundamenty pod przyszłe sukcesy w sportach motorowych.

 

Krajowe i międzynarodowe partnerstwa, takie jak z teamem Arden w GP2, na pewno czynią z SONAX markę nr 1 w kategorii pielęgnacji pojazdów - i nie tylko dla fanów sportów motorowych.