Najlepsza marka w każdej klasie

Niemieccy kierowcy są przekonani: Jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji auta, SONAX jest najlepszym wyborem. Potwierdza to nagroda "Najlepsza Marka 2012" ("Best Brand 2012"), która jest rezultatem wymownego wyboru czytelników "Auto Bild", z którego SONAX wyłonił się jako niekwestionowany zwycięzca w kryterium satysfakcji konsumenckiej uzyskując 75% głosów.

Czytelnicy magazyny motoryzacyjnego "Auto, Motor und Sport" również kojarzą SONAX z jak najlepszymi doświadczeniami. W 2012 roku SONAX został po raz siódmy z rzędu wybrany przez czytelników na "Najlepszą markę" ("Best Brand") w tym prestiżowym magazynie. Co więcej, SONAX jest upoważniony do używania miana "Najlepsza marka 2012" ("Best Brand 2012"), ponieważ został również nagrodzony w sondażu magazynu "Auto Zeitung".

W listopadzie 2012 roku firma wydawnicza “Deutsche Standards Editionen” potwierdziła wysoki prestiż i wizerunek marki SONAX; na poziomie wielosektorowym uzyskała renomowany tytuł "Marka stulecia" (Brand of the Century").

11.11.2013 SONAX XTREME Zimowy płyn do spryskiwaczy zwycięzcą testu AUTO BILD i GTÜ

Wysoce efektywny zimowy płyn do spryskiwaczy gwarantuje dobrą widoczność w kilka sekund, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Z tego powodu, redaktorzy magazynu AUTO BILD, we współpracy ze społecznością kontroli technicznej (GTÜ) testowali dziesięć płynów do spryskiwaczy i koncentratów.

07.11.2013 SONAX PremiumClass Zestaw do czyszczenia skóry “wysoce polecany”

Nie mniej niż jedenaście zestawów do pielęgnacji skóry zostało zestawionych w teście przez redaktorów AUTO BILD KLASSIK, którzy współpracowali ze społecznością kontroli technicznej (GTÜ). SONAX PremiumClass Zestaw do pielęgnacji skóry wypadł przekonująco we wszystkich obszarach testu i uzyskał...

"Przodująca marka" 2009

Trzeci raz z rzędu SONAX został uhonorowany tytułem "Przodująca marka" ("Top brand") 2009.

"Najlepsza marka" 2010

SONAX utrzymał pozycję lidera rynku w 2009 roku -  również w względzie wsparcia kierowców i zaufania do marki.

25.06.2013 GTÜ przyznaje produktowi SONAX Pianka do tapicerki najwyższe noty

Zwycięzca testu SONAX Pianka do tapicerki oraz SONAX XTREME Pianka do tapicerki okazały się być jedynymi na dziesięciu kandydatów produktami, którym przyznano notę "wysoce polecany".

21.05.2013 Zwycięstwo SONAX XTREME Gotowy letni płyn do spryskiwaczy w teście "Auto Bild Sportcars"

W teście przeprowadzonym przez magazyn "Auto Bild Sportscars" nowy SONAX XTREME Letni płyn do spryskiwaczy Koncentrat 1:100 NanoPro okazał się przekonującym zwycięzcą z całościową oceną "bardzo dobry".

11.05.2012 Tuningowa nagroda "Theo" dla SONAX

"Theo" nagroda w dziedzinie tuningu została przyznana po raz drugi w sondażu magazynów "VW Speed" i "Tuning". Po uzyskaniu szacownego drugiego miejsca w poprzednim roku, w tym roku SONAX otrzymał po raz pierwszy tytuł najbardziej popularnej na scenie tuningowej marki.

13.06.2012 Najwyższe noty dla SONAX SX90 PLUS w testach Auto Bild i GTÜ

W testach przeprowadzonych przez Auto Bild i GTÜ, produkt SONAX zdobył najwyższe noty i okazał się zwycięzcą pokonując sześć innych preparatów.

22.03.2013 SONAX „Najlepsza marka we wszystkich kategoriach“

SONAX zwycięża w sondażu czytelniczym przeprowadzonym przez "Auto Bild", "Auto Motor und Sport" oraz "Auto Zeitung".

18.12.2012 SONAX został "Marką stulecia"

W trakcie uroczystej ceremonii, która odbyła się w listopadzie, Dr. Florian Langenscheidt uhonorował SONAX prestiżowym tytułem "Marka stulecia".