11.05.2012 Tuningowa nagroda "Theo" dla SONAX

Genialny - tak można w jednym słowie podsumować udział SONAX w Tuning World nad Jeziorem Bodeńskim. I nie chodzi tylko o rekordową frekwencję na stoisku, która ujawniła ogromne zainteresowanie fanów tuningu produktami wyprodukowanymi w Niemczech. Wygrana przez SONAX nagrody "Theo" na konwencji Tuning World Bodensee po raz pierwszy, oddaje w sposób imponujący popularność marki na tuningowej scenie.

Na targach Tuning World Bodensee ekipa SONAX postawiła na promocję innowacji z roku 2012: Seria SONAX XTREME do pielęgnacji lakieru, z jej później rozwijaną formułą zabezpieczającą "Hybrid Net Protection Technology", SONAX XTREME Brillant Shine Detailer, SONAX XTREME Spray do nabłyszczania opon, jak również późniejsze innowacje były atrakcjami zaprezentowanymi na targach.

Scena tuningowa wybiera SONAX

Magazyny "VW Speed" i "Tuning" po raz drugi zaprezentowały przyznawaną na bazie sondażu czytelniczego nagrodę "Theo". Po uzyskaniu szacownego drugiego miejsca w poprzednim roku, w tym roku SONAX otrzymał po raz pierwszy tytuł najbardziej popularnej na scenie tuningowej marki.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że otrzymaliśmy tę nagrodę. Chcemy jednocześnie podziękować wszystkim fanon tuningu, którzy zaufali nam i naszym produktom", mówił Dirk Hattenhauer z ekipy marketingowej SONAX na ceremonii przyznania nagród.

W części sondażu internetowego respondenci oceniali skuteczność działania, jakość, efekt wykończeniowy i wsparcie serwisowe dla wybranych marek, wśród których pojawili się producenci tacy jak “Swizöl” czy “Meguiars”.

Wyruszając do Wörthersee

Ekipa SONAX będzie pojawiać się również na innych imprezach tuningowych. Szczegółowe informacje i porady dotyczące innowacji scena tuningowa będzie mogła uzyskać na stoiskach SONAX podczas: GTI nad Wörthersee (16-19 maja), spotkania Opla w Oschersleben (7-10 czerwca), Tuning Expo w Saarbrücken (29 czerwca - 1 lipca) oraz "VW Blasen" (29-31 lipca) w Lausitzring.