21.05.2013 Zwycięstwo SONAX XTREME Gotowy letni płyn do spryskiwaczy w teście "Auto Bild Sportcars"

W teście przeprowadzonym przez magazyn "Auto Bild Sportscars" nowy SONAX XTREME Letni płyn do spryskiwaczy Koncentrat 1:100 NanoPro okazał się przekonującym zwycięzcą z całościową oceną "bardzo dobry". Zarówno przy radzeniu sobie z "całorocznym" brudem, jak również rozpuszczaniu pozostałości po owadach, innowacyjny produkt SONAX otrzymał najwyższe noty. Brano również pod uwagę kryterium wydajności. "Koszt wyczyszczenia przedniej szyby ze smug i zabrudzeń sięga 96 eurocentów", taki był wniosek redaktorów przeprowadzających test. W przypadku zwycięzcy - SONAX XTREME Letni płyn do spryskiwaczy ten koszt okazał się być niższy o 46%, zamykając się w kwocie 52 eurocenty za pojedyncze oczyszczanie szyby.

Nowy SONAX XTREME Gotowy płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów jest na rynku od 2013 roku. Zawiera specjalne czyszczące substancje aktywne, jest w optymalnej dawce i od razu wymieszany ze zmiękczoną wodą. Przewagą produktu jest możliwość uzyskania maksymalnej efektywności, co potwierdziły wyniki testu. Co więcej, użycie produktu eliminuje zagrożenie osadzania się kamienia - w zbiorniku na płyn lub na dyszach wtryskiwacza, co związane jest z twardą wodą.

Wyjątkowo poręczny pojemnik z praktyczną rączką został opracowany tak aby zapewnić użytkownikowy maksymalną wygodę w uzupełnianiu płynu, bez zagrożenia rozlania nawet kropli. Pojemnik mieści 3 litry. Wyniki testu można znaleźć w lipcowym wydaniu "Auto Bild Sportscars".