22.03.2013 SONAX „Najlepsza marka we wszystkich kategoriach“

SONAX zwycięża w sondażu czytelniczym przeprowadzonym przez "Auto Bild", "Auto Motor und Sport" oraz "Auto Zeitung".

W ostatnim badaniu przeprowadzonym przez magazyn "Auto Bild" pod szyldem "Najlepsze marki we wszystkich klasach" potwierdziła się przodująca pozycja marki: dla 73% czytelników Auto Bild SONAX jest najlepszą marką wśród producentów pielęgnacyjnych produktów samochodowych, drugi raz z rzędu. W badaniu kwestionariuszowym udział brało około 100 000 czytelników.

Rezultaty badania były opublikowane w marcowym wydaniu pod nagłówkiem "Siły napędowe Niemiec". Jeśli chodzi o pielęgnację pojazdów i utrzymywanie ich wartości, SONAX jest niekwestionowanym faworytem z absolutną większością w głosowaniu czytelników magazynu "Auto, Motor und Sport". Ponad 55% z 112 877 uczestniczących w badaniu czytelników głosowało na numer 1 w kategorii "produkty pielęgnacyjne". To już ósmy rok z rzędu w którym SONAX otrzymuje tę nagrodę. Wyniki badania zostały opublikowane w marcowym wydaniu, 7/2013.

Wcześniej SONAX po raz kolejny wygrał w badaniu opinii czytelników magazynu "Auto Zeitung". "Najlepsza marka 2012" to nagroda, która uzupełnia listę sondażowych zwycięstw SONAX.