Elegancka skóra

Tapicerka skórzana wymaga regularnej pielęgnacji, aby utrzymać jej naturalną elastyczność i uniknąć przedwczesnych skutków starzenia się. Szczególnie w miesiącach letnich, promienie słoneczne i wysoka temperatura powodują odkształcanie się nawet najwyższej jakości elementów skórzanych, jeśli nie są gruntownie pielęgnowane i odpowiednio zabezpieczone. Najbardziej godnym polecenia dla rozsądnych posiadaczy samochodów z tapicerką skórzaną jest elegancki zestaw SONAX Premium Class Zestaw do czyszczenia skóry. Zawiera on specjalny preparat do czyszczenia skóry, wysokiej jakości mleczko do skóry oraz wszystkie potrzebne przy aplikacji akcesoria. Do przechowywania całości przeznaczona jest stylowa torba, również dołączona do zestawu.

SONAX Premium Class Zestaw do czyszczenia skóry został opracowany dla gładkich i perforowanych powierzchni skórzanych. Produktu można używać do podgrzewanych siedzeń. Intensywna piana preparatu do czyszczenia skóry delikatnie rozpuszcza nawet silne zabrudzenia, takie jak tłuszcz i smar, jak również przebarwienia po startym barwniku dżinsowym. Użyty razem z dołączoną szczotką efektywnie czyszczący preparat działa skutecznie, nawet na ziarnistej skórze i wokół szwów. Obydwie 250 ml butelki zawarte w zestawie wystarczą na wiele aplikacji.

Preparat do czyszczenia skóry jest uzupełniony nowo opracowanym mleczkiem, które jest również częścią zestawu. Odżywia ono skórę i zapewnia dyskretny efekt połysku. Odświeżą kolory i przywraca naturalną, elegancką teksturę skóry. Zawiera również substancje filtrujące promienie UV, co chroni skórę przed przed blaknięciem spowodowanym działaniem promieni słonecznych. Dodatkowo, składniki "antypiskowe" zapewniają komfort siedzenia i eliminują śliskość powierzchni. Opracowana powierzchnia posiada efekt spływania wody, zapewnia ograniczającą zabrudzenia warstwę ochronną. Wysokiej jakości akcesoria takie jak szczotka, pad pielęgnacyjny i ściereczka z mikrofibry ułatwiają aplikację i zapewniają perfekcyjne rezultaty pielęgnacji.