Dobry pomysł stał się marką nr 1 w kategorii pielęgnacji pojazdów

SONAX jest liderem rynku pielęgnacji pojazdów w Niemczech i jednym z wiodących producentów na świecie. Marka jest reprezentowana w 100 krajach na całym świecie. Przez ponad 60 lat firma rozwijała i produkowała w Neuburgu nad Dunajem wysokiej jakości produkty do pielęgnacji pojazdów, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Niezależnie czy chodzi o sporty motorowe, scenę tuningową czy świat klasyków: jeśli mamy na uwadze perfekcyjny wygląd pojazdów, SONAX zawsze musi być pod ręką, zarówno fanów jak i ekspertów motoryzacyjnych.

Najlepsza marka w każdej klasie

Sonax_Best_Brand_Turm_2017

Niemieccy kierowcy są przekonani: jeśli chodzi o pielęgnację pojazdów, SONAX jest najlepszym wyborem.

Widać to wyraźnie poprzez liczne wyróżnienia takie jak miano "Najlepsza marka 2012" ("Best Brand 2012") i przekonujący wynik sondażu czytelników "Auto Bild", w którym SONAX wyłania się jako niekwestionowany zwycięzca z 75% ilością głosów w kryterium zadowolenia konsumenckiego.

Czytelnicy renomowanego pisma branżowego "Auto, Motor und Sport" również kojarzą SONAX z najbardziej pozytywnymi doświadczeniami: w głosowaniu czytelników na najlepszą marką 2012 ("Best Brand"), SONAX okazał się zwycięzcą i to po raz ósmy z rzędu. Dodatkowo, SONAX jest upoważniony do posługiwania się tytułem "Najlepsza marka 2012" ("Top Brand of 2012"). To wyróżnienie zostało przyznane marce SONAX głosami czytelników magazynu "Auto Zeitung".

W listopadzie 2012 roku firma wydawnicza "Deutsche Standards Editionen" potwierdziła ogromny prestiż i charyzmę marki SONAX na płaszczyźnie przemysłowej renomowanym tytułem "Marka stulecia" ("Brand of the Century").

Sponsoring

Partnerstwo w Formule 1, DTM i innych najbardziej popularnych sportach motorowych zapewnia wyjątkowe środowisko do prezentacji marki nr 1 w pielęgnacji pojazdów na arenie międzynarodowej.